Удосконалення газового різака «Донмет» 337 - Завод автогенного оборудования ДОНМЕТ производит газосварочные горелки, газовые резаки, керосинорезы, редукторы и другое сварочное оборудование
Головна Каталог продукції Новини Контакти (Де придбати) Сертифікати Прайс-лист DonmetTV Запитання(FAQ)ABICOR BINZEL

Пошук на сайті

Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Новини Нові розробки Удосконалення газового різака «Донмет» 337
Удосконалення газового різака «Донмет» 337 PDF Друк
Вівторок, 17 січня 2006, 11:20

Гарантія безпеки для різаків ДОНМЕТ 337П

На сьогодні зміна хімічного складу, а часто і просто погана якість газового пального чи сировини, вимагає доопрацювання й адаптації обладнання, що випускається нами, до нових умов. «Не все те золото, що блищить», - говорить народна мудрість. Тому «приправи» у вигляді елегантного дизайну, ефектного зовнішнього вигляду завжди меркнуть перед рішеннями і знахідками, що додають продукції надійність і безпека.


У нас є таке рішення для різака Донмет 337П - це інжектор. Завдяки його конструктивному доопрацюванню вдалося

зміцнити позиції нашого обладнання в забезпеченні опору зворотного удару полум'я. У нових економічних умовах дане технічне рішення дає споживачеві гарантію безпечної експлуатації різака у всьому діапазоні робочих тисків горючого газу (від 0,03 до 1,5 кгс/см2).

У зв'язку з цим змінилося маркування інжектора. Тепер на різаках ДОНМЕТ 337П встановлюється тільки інжектор № 5П. Інжектори № 7П зняті з виробництва.

Що робити зі старими інжекторами? Вони придатні до експлуатації, але діапазон їх сталого опору трохи обмежений. Рекомендуємо різак Донмет 337П (зі старими інжекторами) експлуатувати на робочих тисках горючого газу в межах від 0,03 до 1,0 кгс/см2.

Наша постійна готовність
відповідати належному рівню -
це Ваша безпечна і продуктивна робота.

З повагою Володимир Сергієнко
директор заводу
(06264) 5-45-63 
Main page Main page