Удосконалення газового різака «Донмет» 337 - Завод автогенного оборудования ДОНМЕТ производит газосварочные горелки, газовые резаки, керосинорезы, редукторы и другое сварочное оборудование
Головна Обладнання медичне Каталог продукції Новини Контакти (Де придбати) Сертифікати Прайс-лист DonmetTV Про завод докладно Запитання(FAQ)ABICOR BINZEL

Пошук на сайті

Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка

Замовляйте на сайті та отримуйте знижку 5%


Новини Нові розробки Удосконалення газового різака «Донмет» 337
Удосконалення газового різака «Донмет» 337 PDF Друк
Вівторок, 17 січня 2006, 11:20

Гарантія безпеки для різаків ДОНМЕТ 337П

На сьогодні зміна хімічного складу, а часто і просто погана якість газового пального чи сировини, вимагає доопрацювання й адаптації обладнання, що випускається нами, до нових умов. «Не все те золото, що блищить», - говорить народна мудрість. Тому «приправи» у вигляді елегантного дизайну, ефектного зовнішнього вигляду завжди меркнуть перед рішеннями і знахідками, що додають продукції надійність і безпека.


У нас є таке рішення для різака Донмет 337П - це інжектор. Завдяки його конструктивному доопрацюванню вдалося

зміцнити позиції нашого обладнання в забезпеченні опору зворотного удару полум'я. У нових економічних умовах дане технічне рішення дає споживачеві гарантію безпечної експлуатації різака у всьому діапазоні робочих тисків горючого газу (від 0,03 до 1,5 кгс/см2).

У зв'язку з цим змінилося маркування інжектора. Тепер на різаках ДОНМЕТ 337П встановлюється тільки інжектор № 5П. Інжектори № 7П зняті з виробництва.

Що робити зі старими інжекторами? Вони придатні до експлуатації, але діапазон їх сталого опору трохи обмежений. Рекомендуємо різак Донмет 337П (зі старими інжекторами) експлуатувати на робочих тисках горючого газу в межах від 0,03 до 1,0 кгс/см2.

Наша постійна готовність
відповідати належному рівню -
це Ваша безпечна і продуктивна робота.

З повагою Володимир Сергієнко
директор заводу
(06264) 5-45-63 
Main page Main page