Клапани вогнеперешкодні Донмет (відео) - Завод автогенного оборудования ДОНМЕТ производит газосварочные горелки, газовые резаки, керосинорезы, редукторы и другое сварочное оборудование
Головна Обладнання медичне Каталог продукції Новини Контакти (Де придбати) Сертифікати Прайс-лист DonmetTV Про завод докладно Запитання(FAQ)ABICOR BINZEL

Пошук на сайті

Замовляйте на сайті та отримуйте знижку 5%


Новини Різання та зварювання металу в теорії Клапани вогнеперешкодні Донмет (відео)
Клапани вогнеперешкодні Донмет (відео) PDF Друк
Середа, 26 червня 2013, 08:53
Цей відеоролик демонструє, як убезпечити себе під час газокисневого різання, зварювання, паяння та інших газополуменевих робіт.
Мета цього ролика - запобігти нещасним випадкам, пов'язаним із розривом гумовотканинних рукавів, редукторів, а також із вибухами балонів.
Нещасний випадок може статися де завгодно,  і ваше робоче місце не виняток.
Газополуменева обробка є одним з найпоширеніших методів обробки сталей. Проте суміш кисню і горючого газу дуже вибухонебезпечна.
У разі порушення правил експлуатації через  неуважність або навіть дурість, можуть статися нещасні випадки, що призведуть до серйозних наслідків. 
Небезпека суміші кисню і будь-якого горючого газу часто недооцінюється. 
З різних причин полум'я може проникнути через різак у гумовотканинні рукави  і далі через редуктор всередину балона. Це явище називається зворотним ударом полум'я. 
Зворотний удар може призвести до катастрофічних наслідків!
У разі виникнення зворотного удару полум'я вогнеперешкодні  клапани ДОНМЕТ врятують життя вам та тим, хто поруч, а також захистять ваше обладнання. 
Якщо полум'я проникає до гумовотканинних рукавів, воно має бути погашене негайно. 
Кожен клапан вогнеперешкодний має  2 ступені захисту: полум'ягасник і зворотний клапан. 
Можлива протитечія горючого газу або кисню зупиняється пружиною зворотного клапана.
Перешкодою для проникнення полум'я служить металокерамічна вставка, отримана методом порошкової металургії. Вставка має мікропористу структуру з розміром пор не більше ніж 40мкм (мікрон), що не дозволяє полум'ю поширюватися за її межі. 
Вогнеперешкодні клапани  ДОНМЕТ є надійним захистом від зворотних ударів полум'я. Клапани сертифіковані на території України й Росії. 100% клапанів вогнеперешкодних ДОНМЕТ проходять перевірку на герметичність і вогнеперешкодну здатність. 
Багато газорізальників і газозварників оцінили якість вогнеперешкодних клапанів ДОНМЕТ. 
Це невелике капіталовкладення  дозволить заощадити величезні кошти та здоров'я в майбутньому.
 

 

 


 
Main page Main page