Про завод ДОНМЕТ - Завод автогенного оборудования ДОНМЕТ производит газосварочные горелки, газовые резаки, керосинорезы, редукторы и другое сварочное оборудование
Головна Обладнання медичне Каталог продукції Новини Контакти (Де придбати) Сертифікати Прайс-лист DonmetTV Про завод докладно Запитання(FAQ)Пошук на сайті

Замовляйте на сайті та отримуйте знижку 5%


Про завод докладно
Про завод ДОНМЕТ
Історія заводу PDF Друк

1-kollektiv-donmeta

Третє жовтня 1990 завод "Донмет" вважає днем свого народження. Але  історія заводу автогенного обладнання "Донмет" починається з 1988 року, коли в Краматорську групою молодих ентузіастів було створено проектно-дослідний кооператив "Гост-88", який водночас працював над розробкою та виготовленням автогенного обладнання, і вже 3 жовтня 1990 року було зареєстровано підприємство під назвою "Донмет".
 

Лукашов Олександр Васильович
Перший директор "Донмет"

Баженов Володимир Олександрович
фінансовий директор 1990 - 1993 рр.;
 
генеральний директор СП ЗАТ "КРАСС"

Сергієнко Володимир Олександрович
технічний директор 1990 - 1993 рр.
з 1993 р. і дотепер
директор заводу "ДОНМЕТ"

Лисенко Юрій Миколайович
головний інженер 1991 - 1995 рр.;

директор ТОВ "НДІ Дослідний Завод"

Чужинов Олег Валерійович
начальник відділу збуту 1992 - 1998рр.;

директор
 ТОВ "Днепрсварка"

Крайчук Петро Володимирович
заст.директора з виробництва 1992-1995 рр.;

генеральний директор
 ТОВ "СВАРОГ"
До 1996 року виробнича база "Донмет" розташовувалась у трьох орендованих приміщеннях міста. При цьому час від часу доводилося здійснювати переїзди разом з технологічним обладнанням з одного приміщення до іншого. У той час виготовлялися поодинокі екземляри унікальних різаків на індивідуальне замовлення. Маючи величезне бажання, невеликий виробничий та науковий досвід, керівництво заводу ухвалює рішення про залучення коштів на будівництво сучасного заводу газополуменевого обладнання. Це будівництво було розпочато в 1993 році, а восени 1996 року завод з усім технологічним обладнанням переїхав до наново відбудованих корпусів.
При цьому практично заново було створено виробничо-технічну базу підприємства. Були закуплені нові верстати, в тому числі верстати-автомати і верстати з числовим програмним управлінням, що дозволило заводу налагодити серійне виробництво різаків РГР-100 (дідусь легендарної "Сотки") і пальників Г2. Надалі конструктори, технологи і робітники заводу розробили і випустили автогенне обладнання, яке відповідало вимогам споживачів за критерієм якість-ціна. Причому якість -  на першому місці!


 
Донмету 15 років (2005 рік) PDF Друк
 
Завод ДОНМЕТ сьогодні PDF Друк


Административный корпус завода ДОНМЕТ

Сьогодні завод «Донмет» - провідний  виробник сертифікованого обладнання для газополуменевого різання, зварювання, паяння та нагрівання металів й інших матеріалів в Україні.

Колектив заводу, який зараз налічує більше ніж 260 осіб, постійно, з року в рік,  працює над підвищенням економічності, безпеки, довговічності, зручності в експлуатації продукціі, що випускається.

На сьогодні номенклатура виробів нараховує більше ніж 100 різних найменувань і щороку поповнюється 5 - 10 найменуваннями. Продукція заводу постачається споживачам України, Росії, Білорусі, Молдови, країн Балтії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Туркменістану, Киргизстану, Болгарії та Румунії. Завод забезпечує гарантійний ремонт обладнання, що випускається, протягом 2 років з дня введення в експлуатацію.На цей час завод ДОНМЕТ має власну торгову мережу. Реалізація продукції споживачам здійснюється у фiрмових магазинах “Зварник Донмет” у містах: Запоріжжя, Одеса та Бєлгород (Російська Федерація). У Києві працює сервісний центр заводу ДОНМЕТ.

Продукція «Донмет» регулярно експонується на промислових і торгових вітчизняних, а також міжнародних виставках.


 
Виробництво PDF Друк

Виробничі підрозділи ДОНМЕТ:

* Механоскладальний цех № 1;
* Механоскладальний цех № 2;
* Дільниця паяння
* Дільниця знежирення й освітлення деталей
* Дільниця складання
* Дільниця паковання
* Склад готової продукції і матеріалів
* Автотранспортна ділянка
* Дільниця обслуговування обладнання

donmet-2cex-vnutri-m

На заводі організовано серійне виробництво понад 100 найменувань газополуменевого обладнання, а також розробка і виготовлення унікального газополуменевого обладнання на індивідуальне замовлення.


Точність виготовлення деталей на обладнанні ДОНМЕТ:

* На токарних верстатах універсальних - IT8 - IT11
* На токарно-револьверних верстатах і верстатах з ЧПК - IT9 - IT11
* На верстатах-автоматах - IT10 - IT12
* На свердлильних і фрезерних верстатах - IT10 - IT1

 
Географія міжнародних поставок продукції ДОНМЕТ PDF Друк

Географія міжнародних поставок продукції ДОНМЕТ.

Наші газові різаки, пальники, газові редуктори та інше газополуменеве обладнання купують не тільки в Україні, а й у багатьох країнах світу.


geographi-m

(для збільшення зображення натисніть на нього мишкою)

 
Більше статтей...
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2
Main page Main page