Історія заводу - Завод автогенного оборудования ДОНМЕТ производит газосварочные горелки, газовые резаки, керосинорезы, редукторы и другое сварочное оборудование
Головна Обладнання медичне Каталог продукції Новини Контакти (Де придбати) Сертифікати Прайс-лист DonmetTV Про завод докладно Запитання(FAQ)ABICOR BINZEL

Пошук на сайті

Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка

Замовляйте на сайті та отримуйте знижку 5%


Про завод докладно Історія заводу
Історія заводу PDF Друк

1-kollektiv-donmeta

Третє жовтня 1990 завод "Донмет" вважає днем свого народження. Але  історія заводу автогенного обладнання "Донмет" починається з 1988 року, коли в Краматорську групою молодих ентузіастів було створено проектно-дослідний кооператив "Гост-88", який водночас працював над розробкою та виготовленням автогенного обладнання, і вже 3 жовтня 1990 року було зареєстровано підприємство під назвою "Донмет".
 

Лукашов Олександр Васильович
Перший директор "Донмет"

Баженов Володимир Олександрович
фінансовий директор 1990 - 1993 рр.;
 
генеральний директор СП ЗАТ "КРАСС"

Сергієнко Володимир Олександрович
технічний директор 1990 - 1993 рр.
з 1993 р. і дотепер
директор заводу "ДОНМЕТ"

Лисенко Юрій Миколайович
головний інженер 1991 - 1995 рр.;

директор ТОВ "НДІ Дослідний Завод"

Чужинов Олег Валерійович
начальник відділу збуту 1992 - 1998рр.;

директор
 ТОВ "Днепрсварка"

Крайчук Петро Володимирович
заст.директора з виробництва 1992-1995 рр.;

генеральний директор
 ТОВ "СВАРОГ"
До 1996 року виробнича база "Донмет" розташовувалась у трьох орендованих приміщеннях міста. При цьому час від часу доводилося здійснювати переїзди разом з технологічним обладнанням з одного приміщення до іншого. У той час виготовлялися поодинокі екземляри унікальних різаків на індивідуальне замовлення. Маючи величезне бажання, невеликий виробничий та науковий досвід, керівництво заводу ухвалює рішення про залучення коштів на будівництво сучасного заводу газополуменевого обладнання. Це будівництво було розпочато в 1993 році, а восени 1996 року завод з усім технологічним обладнанням переїхав до наново відбудованих корпусів.
При цьому практично заново було створено виробничо-технічну базу підприємства. Були закуплені нові верстати, в тому числі верстати-автомати і верстати з числовим програмним управлінням, що дозволило заводу налагодити серійне виробництво різаків РГР-100 (дідусь легендарної "Сотки") і пальників Г2. Надалі конструктори, технологи і робітники заводу розробили і випустили автогенне обладнання, яке відповідало вимогам споживачів за критерієм якість-ціна. Причому якість -  на першому місці!


 
Main page Main page