Google Reviews

Відмінно
На основі 28 рецензії
Николай Алексеевец
Николай Алексеевец
13/07/2024
Працюю з ними в перше , не дуже в цьому розуміюсь , допомогли зробити , зробили все дуже швидко ! Хороша команда , гарний привітний колектив , залишились тільки гарні враження від праці з ними ,рекомендую !
Андрій Ломпас
Андрій Ломпас
30/06/2024
Парацюю зварювальником у нафтовій промисловості,та користуюсь продукцією ДОНМЕТ не перший рік. Продукція ДОНМЕТ відміної якості.Різаки порівняно з свавдепією просто навищому рівні. Працював закордоном зварювальником mig/mag були редуктори з ротаметром польської фірми Most, редуктори ДОНМЕТ в декілька раз перевищуючи якість польських. Також хочу відмітити,що продукція ДОНМЕТ постійно оновлюється та удосконалюється. Спілкувався особисто з директором заводу Володимиром Сергієнко з приводу продукції дуже вічлива та розумна людина. Рекомендую !
Demi-mix Ukraine
Demi-mix Ukraine
15/03/2024
працюємо не вперше, швидкий сервіс та цінні поради, рекомендую!
Міша
Міша
19/02/2024
Швидко опрацьовують замовлення.
Пётр Петров
Пётр Петров
23/02/2022
Качественный товар и хорошее отношенте к клиенту.
Олег Клапцов
Олег Клапцов
24/09/2021
Предприятием остался доволен. Качественная продукция. Всё работает, как заявлено в описании на сайте. Цены на сайте актуальные. Быстрая обработка заказа. Вежливый, технически грамотный персонал отдела продаж и службы технической поддержки. Молодцы. Желаю предприятию экономической стабильности и планомерного развития.
Артем Козак
Артем Козак
14/09/2021
Все отлично продукция отличная . Консультанты отличные всем советую Донмет.
Вячеслав Хрипунов
Вячеслав Хрипунов
09/06/2021
Спасибо огромное, команде менеджеров за профессионализм и оперативность в работе.Молодцы девчёнки так держать!