Новини

Удосконалення газового різака «Донмет» 337

Гарантія безпеки для різаків ДОНМЕТ 337П

На сьогодні зміна хімічного складу, а часто і просто погана якість газового пального чи сировини, вимагає доопрацювання й адаптації обладнання, що випускається нами, до нових умов. «Не все те золото, що блищить», – говорить народна мудрість. Тому «приправи» у вигляді елегантного дизайну, ефектного зовнішнього вигляду завжди меркнуть перед рішеннями і знахідками, що додають продукції надійність і безпека.

У нас є таке рішення для різака Донмет 337П – це інжектор. Завдяки його конструктивному доопрацюванню вдалося зміцнити позиції нашого обладнання в забезпеченні опору зворотного удару полум’я. У нових економічних умовах дане технічне рішення дає споживачеві гарантію безпечної експлуатації різака у всьому діапазоні робочих тисків горючого газу (від 0,03 до 1,5 кгс/см2).

У зв’язку з цим змінилося маркування інжектора. Тепер на різаках ДОНМЕТ 337П встановлюється тільки інжектор № 5П. Інжектори № 7П зняті з виробництва.

Що робити зі старими інжекторами? Вони придатні до експлуатації, але діапазон їх сталого опору трохи обмежений. Рекомендуємо різак Донмет 337П (зі старими інжекторами) експлуатувати на робочих тисках горючого газу в межах від 0,03 до 1,0 кгс/см2.

Наша постійна готовність
відповідати належному рівню –
це Ваша безпечна і продуктивна робота.

З повагою Володимир Сергієнко
директор заводу
(06264) 5-45-63