Новини

Керосинорези РК 200М «ВОГНИК» 177-01 – наші перемоги

Завод автогенного обладнання «ДОНМЕТ» прагне до постійного вдосконалення випускається газозварювального устаткування. Одним із напрямків такої роботи є пошук технічних рішень, спрямованих на підвищення стабілізації роботи Керосинорези РК-200М.

Зокрема, з метою зменшення чутливості різака до перепадів тиску гасу в процесі роботи та зменшення реакції на щільність намотування азбестового шнура інжектор кисневої трубки виконаний у вигляді дозатора з гвинтовим каналом для парів гасу. Інжектор-дозатор практично втоплений в головку різака, тому в процесі роботи останнього, його температура вища за температуру кипіння гасу. Гвинтовий канал, з одного боку, створює підвищений опір проходженню парів гасу на досить видовженому ділянці, чим забезпечується сталість витрати гасу незалежно від тиску в керосиновом бачку і, з іншого боку, забезпечує повне випаровування гасу навіть при недостатньо щільної намотуванні азбестового шнура. Остання обставина дозволила змінити намотування: другий шар намотування виконується із збільшеним кроком, що призводить до значно меншого закоксовиванія.

З метою забезпечення більш рівномірного просочення намотування гасом трубчаста голка тепер виготовляється з гвинтовою нарізкою по всій довжині намотування замість прямолінійних проточек.

Різак РК 200М після такої модернізації позначається «ВОГНИК» 177-01 і випускається замість знятого з виробництва різака «ВОГНИК» 177

З повагою, Володимир Сергієнко
директор заводу
(06264) 5-45-63

Укладач: інженер Іван Гуменшаймер.
(06264) 7-40-87