Новини

Про підключення вогнеперешкодного клапана

АКТУАЛЬНО!

Відомо, що зворотний вогнеперешкодний клапан несе дві функції: гасіння полум’я в момент зворотного удару і запобігання протитоку горючого газу або кисню в позаштатних ситуаціях.

Доводимо до відома всіх споживачів продукції заводу «ДОНМЕТ», що неправильне підключення клапанів призводить до припинення струму газу від джерела газоживлення до пальника або різака . Щоб уникнути неправильного підключення клапана всі наклейки на клапанах мають стрілку, що показує напрямок газового потоку. Підключення клапана таким чином, щоб стрілка була спрямована проти напрямку потоку газу, призводить до негайного замикання клапана і припинення газового потоку.

На рис. 1 показаний розріз вогнеперешкодного клапана, призначеного для підключення до різака або пальника. З малюнка видно, що проходження газу можливе тільки в одному напрямку. Якщо його підключити до редуктора (на рис. 2 він показаний цифрою 1), то подача газу до різака стане неможливою. Цей клапан можна підключати тільки до різака або пальника. Клапани для підключення до редуктора мають стрілку, спрямовану від накидної гайки до нарізного кінця.

З повагою Володимир Сергієнко
директор заводу
(06264) 5-45-63

Укладач: інженер Іван Гуменшаймер.
(06264) 44-27-07