Новини

Бiльше не розбиваються манометри на бачку БГ-08 ВИРОБНИЦТВА ЗАВОДУ “ДОНМЕТ”

Традиційно для виконання газополум’яної обробки металів використовується ацетилен або більш дешеві гази: пропан-бутан, метан та ін гази-замінники. Застосування більш дешевих газів доцільно для виконання тих процесів, де не потрібно високотемпературне полум’я, тобто при підігріві металу нижче температури плавлення (кисневе різання, поверхневе загартування, нагрівання для правки, згинання та ін.)

Проте у ряді випадків, наприклад в монтажних умовах, з успіхом застосовують рідкі види пального: гас, бензин, дизельне паливо та їх суміші.Відмінною особливістю апаратури для полум’яної обробки металів з використанням рідкого пального є наявність у складі комплекту обладнання бачка для зберігання пального і подачі його під тиском на різаки і пальники.

Вироблені заводом “ДОНМЕТ” бачки для рідкого пального БГ – 08 ДМ (обсяг – 8 літрів) складаються з: корпусу; насоса; кришки для заливання пального з вбудованим запобіжним клапаном, який одночасно служить для скидання тиску після закінчення роботи; вузла для відбору пального з вентилем, індикатором тиску або манометром, заборником і ніпелем для приєднання гумовотканинного рукава. У бачках з манометром запобіжний клапан відсутній, замість нього передбачена різьбова пробка для скидання тиску. Бачки з манометром випускаються з вбудованим у вузол відбору клапаном-відсікачем і без нього.Для зручності роботи в монтажних умовах бачок комплектується заплічним ременем, закріпленому на двох дужках, які приварені до корпусу. Маса бачка – 4,5 кг.

При створенні тиску у бачку з індикатором понад 1,5 кгс / см 2 червона мітка індикатора виступає за крайку ковпачка. Якщо тиск в бачку перевищує 3,0 кгс / см 2 спрацьовує запобіжний клапан і тиск у бачку знижується. Для швидкого скидання тиску необхідно потягнути за кільце запобіжного клапана.

Для швидкого скидання тиску в бачку з манометром необхідно відвернути пробку в кришці.

Гарантійний термін експлуатації бачка – 12 місяців.

З повагою, Володимир Сергієнко
директор заводу
(06264) 5-45-63
Укладач: інженер Іван Гуменшаймер.
(06264) 44-27-07