Новини

Клапани вогнеперешкодні Донмет (відео)

Цей відеоролик демонструє, як убезпечити себе під час газокисневого різання, зварювання, паяння та інших газополуменевих робіт.
Мета цього ролика – запобігти нещасним випадкам, пов’язаним із розривом гумовотканинних рукавів, редукторів, а також із вибухами балонів.
Нещасний випадок може статися де завгодно, і ваше робоче місце не виняток.
Газополуменева обробка є одним з найпоширеніших методів обробки сталей. Проте суміш кисню і горючого газу дуже вибухонебезпечна.
У разі порушення правил експлуатації через неуважність або навіть дурість, можуть статися нещасні випадки, що призведуть до серйозних наслідків.
Небезпека суміші кисню і будь-якого горючого газу часто недооцінюється.
З різних причин полум’я може проникнути через різак у гумовотканинні рукави і далі через редуктор всередину балона. Це явище називається зворотним ударом полум’я.
Зворотний удар може призвести до катастрофічних наслідків!
У разі виникнення зворотного удару полум’я вогнеперешкодні клапани ДОНМЕТ врятують життя вам та тим, хто поруч, а також захистять ваше обладнання.
Якщо полум’я проникає до гумовотканинних рукавів, воно має бути погашене негайно.
Кожен клапан вогнеперешкодний має 2 ступені захисту: полум’ягасник і зворотний клапан.
Можлива протитечія горючого газу або кисню зупиняється пружиною зворотного клапана.
Перешкодою для проникнення полум’я служить металокерамічна вставка, отримана методом порошкової металургії. Вставка має мікропористу структуру з розміром пор не більше ніж 40мкм (мікрон), що не дозволяє полум’ю поширюватися за її межі.
Вогнеперешкодні клапани ДОНМЕТ є надійним захистом від зворотних ударів полум’я. Клапани сертифіковані на території України й Росії. 100% клапанів вогнеперешкодних ДОНМЕТ проходять перевірку на герметичність і вогнеперешкодну здатність.
Багато газорізальників і газозварників оцінили якість вогнеперешкодних клапанів ДОНМЕТ.
Це невелике капіталовкладення дозволить заощадити величезні кошти та здоров’я в майбутньому.