Новини

Газовий пальник MINI ДМ – «Малятко» нового покоління

Завод автогенного обладнання «ДОНМЕТ» повідомляє, що в I кв.2004 року розпочато випуск газокисневих зварювальних пальників нового покоління: MINI ДМ. Пальник з’явився як результат вдосконалення фахівцями заводу популярного пальника «Малятко», основна перевага якого – мала вага, зручна рукоятка і комплектація чотирма наконечниками з № 0 по № 3.

Основне призначення пальника – зварювання та паяння металів, товщиною від 0,2 до 4 мм у широкому діапазоні робочих умов, включаючи і важкодоступні місця. Можливості пальника дозволяють використовувати його для виконання до 85% всіх робіт з газового зварювання та паяння. Пальник має невеликі  розміри і вагу в 1,7 рази менше, ніж у аналогів «Малятка» виробництва «Автоген» (м. Ванадзор, Вірменія), зручний у користуванні. Робочий газ – ацетилен. 

Випускається у двох виконаннях:

  • із ніпелями під d у = 6 мм (Мал. а);
  • зі штуцерами М12 х 1,25 (Мал. б).
a)

Комплектація пальника прямим наконечником типу «спис» дозволяє виконувати високоточні роботи зі зварювання і паяння. У цьому випадку для більш чіткої координації переміщень пальника, ним працюють як олівцем. Крім того, можлива комплектація суцільнотягнутим  наконечником, що деформується (замовлення № 237.500.10 і № 237.500.11), остаточний загин наконечника можна проводити на місці залежно від умов, в яких виконуються роботи (Мал. б).

Вага ствола пальника без наконечника – 0,19 кг. 
Вага пальника з наконечником № 2 – 0,27 кг. 
Довжина пальника з наконечником № 2 – 345 мм. 

б)

Пальник поставляється в комплекті з наконечниками № № 0; 1, 2, 3 або, за заявкою покупця, в будь-якій комплектації з числа зазначених наконечників.

І найголовніша новина для оптових покупців: ціна MINI ДМ буде нижче, ніж у «Малятко» (№ замовлення 233.000.00)!

З повагою Володимир Сергієнко, директор заводу автогенного обладнання «ДОНМЕТ»