Новини

Відмінні риси гасорізу “ВОГНИК” 177 (РК 200М)

Різак РК 200М призначений для ручного розділового різання низьковуглецевих сталей товщиною до 200 мм. Доцільне використання за відсутності цехової газової магістралі, на монтажних майданчиках та в ремонтних умовах. Основні відмінності різака від існуючих аналогів полягають у наступному:

  1. Зручність у роботі внаслідок малої ваги (1,14 кг порівняно з 1,5 кг різака РК-02).
  2. Безпеку роботи забезпечують:
  • Суцільноштампована головка, що забезпечує високу надійність у роботі;
  • вбудований зворотний клапан підвищеної надійності дає реальний захист від зворотнього удару полум’я.
  1. Зручність в обслуговуванні досягається тим, що:
  • завжди є в наявності дешеві запасні частини для різання;
  • голка випарника конструктивно виконана таким чином, що допускає легке розбирання та швидке знімання голки для заміни азбестового намотування;
  • вентильний вузол забезпечений фторопластовими ущільненнями, що забезпечує високу надійність;
  • на вентилі ріжучого кисню встановлений плаваючий конус, що забезпечує його самоцентрування та, як наслідок, надійне прилягання до сідла; крім того, цим забезпечується легка заміна конуса під час ремонту;
  • діаметр різьби на обох кінцях трубки випарника однаковий, що дозволяє періодично повертати її як навколо осі, а й разом із віссю, тобто міняти місцями кінці трубки (один раз на півроку).

Увага. Всі різаки проходять приймально-здачувальні випробування на заводі-виготовлювачі та повністю придатні до роботи. Внесення будь-яких змін перед початком експлуатації (збільшення діаметра внутрішнього отвору підігрівуючого сопла, перемотування азбестового шнура тощо) неприпустимо.
Купуючи гасоріз виробництва заводу автогенного обладнання “ДОНМЕТ”, Ви отримуєте гарантію його справної роботи протягом одного року з дня введення в експлуатацію. У разі відмови або виходу з ладу різака в межах зазначеного терміну, виробником провадиться його гарантійний ремонт.

Важливою обставиною є те, що гасово-кисневий різак “ВОГНИК” 177 пройшов сертифікацію в Системі УкрСЕПРО ДСТУ ISO 9001 – 2001 р., сертифікат №UA1.012.0016358-02. Важливість цієї обставини продиктована тим, що згідно з указом №498 Держкомстату України від 30.08.2002 р. “Про затвердження переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні”, у пункті 14.4 “Машини, апарати, пристрої для газополум’яної обробки” наведені, у тому числі , та “- різаки ручні та машинні”.

З повагою, Володимир Сергієнко
директор заводу
(06264) 5-45-63

Укладач: інженер Іван Гуменшаймер
(06264) 44-27-07