Запитання

Різаки газокисневі

Я працюю різаком РПМ 502П від балона з пропаном 50 л. Через кілька хвилин починаю помічати, що налаштування різака змінюється, спостерігається нестача газу, різак доводится налаштовувати. Через 20 хвилин газу взагалі немає. Чому?

Я працюю різаком РПМ 502П від балона з пропаном 50 л. Через кілька хвилин починаю помічати, що налаштування різака змінюються, спостерігається нестача газу, різак доводится знову налаштовувати. Через 20 хвилин газу взагалі немає. Чому? Адже з балона можна отримати до 12 м3пропану, цього має вистачити на 3 години роботи різаком РПМ 502П.


Різаки та пальники більшої потужності, які працюють на пропані, наприклад, різак РПМ 502 П розраховані на роботу від газової мережі чи рампи з кількістю балонів не менше за 3. Робота на пропані від одного балону не припустима!

 Відбирання газу з одного стандартного балона V 50 л не має перевищувати 1,5 м3/год (за стандартними умовами). Інакше рідка фракція газу в балоні закипає і може скидатися в редуктор, рукави та різак. Це може призвести до прогару трубки суміші різака. В процесі кипіння рідкої фракції її температура різко знижується, і вона замерзає. Тиск парів газу в балоні падає практично до “0”, працювати різаком практично неможливо.

Цей регламент актуальний для всіх різаків та пальників, в яких витрата пропану становить  1,5 м3/год та більше.

Наприклад: “ДОНМЕТ” 262, “ДОНМЕТ” 280 «ВЕПР», «ДОНМЕТ» 252, «ДОНМЕТ» 263.